Leden 2013

Méďa Ted

28. ledna 2013 v 17:09 | Oli |  topic of the week
Hned co jsem uviděla tohle téma týdne, mě napadla jen jediná věc a to "Méďa Ted"


Myslím si, že tohodle roztomilého méďu zná dnes každý. A kdo ne, tak by se měl na ten film kouknout. Nejprve jsem nevěděla, co od toho mám očekávat, protože ze začátku to vypadalo jak nějaká pohádka, kde John měl jako svého nejlepšího kamaráda plyšového medvěda. Měl přání, aby začl mluvit a on jakýmsi "zázrakem" začal. Ale z pohádky se vyvinula podle mého názoru vydařená komedie. Tahle skvělá dvojka si hulila trávu, byli to hromský kámoši a pařili. Jenže vše má své pro a proti, že:). Tohle přátelství nedělalo dobrotu, protože Johnova přítelkyně Lori mu dala ultimátum - ona nebo plyšový medvěd. Ted se odstěhoval, ale stejně jim to pořád neklapalo. Ted byl unesem jeho "fanoušky" , a John s Lori to tak nenechali a začali ho hledat. Při hledání se Ted roztrhl a "umřel". Vytratilo se z něj to kouzlo, a už to byl jen obyčejný plyšák. Sešili ho a pořád nic. Lori si ale přála, aby Ted byl zase s nimi a bylo vše jako dřív. A to se také stalo.
Film mě moc zaujal. Rohodně se při něm dobře pobavíte, a nakonec je tam takový ten "dojáček"

Kdo by se chtěl kouknout, tak film je ke stažení ZDE

články podle abecedy - B

27. ledna 2013 v 18:49 | Oli |  články podle abecedy

Tak začátek mám za sebou. Psali jste v komentářích hlavně Ameriku, anorexii, alkohol a amnestii. Mě osobně nejvíce zaujala ta anorexie a tak jsem o ní napsala článek a celkem jsem se rozepsala, tak kdyby jste se chtěli kouknout, tak ZDE

A bude další takové "hlasování" , takže bych vás chtěla poprosit, aby jste mi sem do komentářů napsali nějaké téma, může to být kdokoliv, cokoliv ale musí začínat na písmeno B. Tak jsem zvědavá co vymyslíte a na co budu příště psát článek:D:)).

Článek podle abecedy - Anorexie

27. ledna 2013 v 15:09 | Oli |  články podle abecedy


Všechno to začíná v hlavě.
Představte si nějakou holku s naprosto normální postavou. Ani moc tlustá ale ani nějak hubená. Chodí do školy. Nemá extra dobrý kolektiv, a jak to tak bývá, v každé třídě se najde "debil" co shazuje dívkám sebevědomí. Stačí malá narážka na vzhled. "Seš tlustá" a už ta holka o tom začne přemýšlet a začne mít z toho deprese. Ty narážky na její vzhled se začnou stupňovat, až nakonec se ta holka začne doopravdy vidět, že je tlustá. Bude chtít zhubnout. Neví žádné návody na diety, a na to, aby cvičila, je moc líná. Tak přestane jíst. A to doslova. Některé holky mají záchvat přejídaní a pak to vyzvracejí, ale tomu se říká bulimie a tomhle psát teď nebudu.
Ale vrať me se teď k té slečně. Podaří se ji zhubnout dejme tomu 3kila, a ona je doopravdy šťastná, že to zvládla. Ale pořád si říká "ale ještě bych mohla shodit tak 5kilo" a to se také stane. Ale ona si neuvědomí, že je to moc, že už je dosti hubená, ale ona si nedá říct. Je to jeden velký začarovaný kruh, z kterého vás dostane jen nějaký lékař. Ale ty holky si nechcou připustit, že mají anorexii.

články podle abecedy - A

26. ledna 2013 v 18:39 | Oli |  články podle abecedy

Jelikož mě projekt "10 dní" nějak přestal bavit, a hlavně ty témata mě nebavili a kolikrát jsem k nim neměla co napsat, tak jsem se rozhodla, že začnu psát články podle abecedy. Zdá se mi to jako zajímavý nápad:). Dneska začínám od začátku, takže bych vás chtěla poprosit, aby jste mi do komentářů napsali nějaké téma, které by se vám líbilo a chtěli by jste slyšet na to i nějaký můj názor. Téma, které se v komentářích objeví víckrát a taky mě nějak zaujme, tak na no napíšu článek:).

Může to být cokoliv, kdokoliv - ale jen to musí začínat na písmeno A.

nějaká nová móda?!

26. ledna 2013 v 11:37 | Oli |  day by day

To jako začíná být nějaká nová móda ty "pro ana" blogy?"
Jako holky nic ve zlým, ale zdá se mi to celkem ubohý. Včera jsem pár blogů sjela a pročetla. Slečny, které si "myslí" , že jsou tlusté tam přidávají články se svými jídelníčky, které se skládají jen z půlky banánu apod. Nejvíce mě zaráží, že hubnou ty holky, které už jsou dost hubené a potřebovali by akorát přibrat. Někdo by měl vážně těm rádoby snažícím se holčinám dát facku na probrání. Kdyby byli nějak tlusté a snažili se zhubnout normální cestou, a jako motivaci by si založili blog, tak si řeknu "jooo, tyvole to jsou aspoň borky" , ale touhle hladovkou se mi to zdá celkem směšné. A hlavně u holek co mají 170cm a 40kg a snaží se zhubnout. No to mě vážně poserte na holý záda:D. Holky proboha proberte se! Samozřejmě chápu, je to jejich věc a do toho jim kecat nemůžu, že. Ale dá se zhubnout mnoha jinými způsoby a oni si vyberou zrovna ten nejhorší. A navíc blog nemají jen 13let více. Mají ho i menší holky, které mají třeba dejme tomu 9 let, jen tak náhodou narazí na váš blog a začnou se jím inspirovat:). Také jsem na nějakém tomhle blogu četla, že si ty holky vymýšlí různé citáty aby zvládli nežrat. Mě je to jedno, nežerte si jak chcete, ale až budete mít problémy s lámání nehtů, vypadávání vlasů, málo energie, nebudete mít děti, tak si řeknete "bože, já jsem byla taková kráva" , ale to už bude bohužel pozdě, protože už NIKDY nebudete jíst tak, jako dřív. Tyvole lidi, je mi z toho zle. A těch "pro ana" blogů přibývá víc a víc.

Jaký máte názor vy na tyhle blogy? A co říkáte na tenhle způsob hubnutí?

a tak zase po dlouhé době.

25. ledna 2013 v 21:39 | Oli |  day by day
Jojoo.
Ještě žiju:D Poměrně dlouhou dobu jsem se neozvala, protože ve škole jsem měla uzavírání známek a učitelé se asi zbláznili, a dávají nám strašně moc učení, a nějak to nezvládám. Bohužel budeme mít "prázdniny" jen jeden den. Máte to tak i vy? Slyšela jsem, že ostatní školy mají třeba týden. Ale jak jsem psala už hodněkrát, naše škola stojí za hovno:D. Nic nového, co se týče mě není. Vše ve starých kolejí. S mým klukem pořád máme krizi, ale jsme i přes to spolu. Jsem ŠŤASNÁ, že už je konečně víkend a já za celý týden se pořádně hezky vyspím do 11. Dneska jsem přemýšlela nad mnoha věcmi. Hlavně nad tím, jaké mám štěstí, že mám tak skvělou rodinu, úžasného kluka a ty nejlepší ségry:). Jsem za to moc vděčná. Nebýt jich, nejsem to já a jen s nimi mohu být přesně taková, jaká jsem a nemusím se zbytečně přetvařovat.

Taky máte takové ty chvilky, kdy nad vším přemýšlíte a uvědomíte si spoustu věcí?

Kdyby jste chtěli zhodnotit blog, tak ZDE

Hodnocení blogu - fuck-diary.blog.cz

25. ledna 2013 v 18:30 | Oli |  reviewed blogs

1. Design blogu - Líbí se mi takový ten "jednoduchý styl" designů. Nic není přeplácané, je to přehledné a upravené. Možná jen na můj vkus to je méně barevné. Změnila bych třeba barvu odkazů, zvýraznila nějak barevně menu. Ale to je už na tobě:)

2. Obsah blogu - Deníčkovský blog. Mám ráda takové blogy, co si píšou svůj deníček. Protože čtenáři se můžou o jejich "majiteli" dozvědět více:). Přidáváš i nějaké obrázky, hudbu. Zkrátka nic mi tam nechybí, a tvůj blog se mi líbí.

3. Rozložení blogu - Není nic co bych vytkla. Ke každému článku přidáš nějaký obrázek, co to oživí a text nepůsobí nezajímavě:). Jen jak jsem psala nahoře, trošku bych změnila to menu, ale tobě se to tak třeba líbí, a je to tvůj blog a tvá věc, a tohle je jen můj názor:D.

4. Celkový dojem - Na tvém blogu jsem poprvé, a zaujal mě:). Určitě se někdy příjdu podívat zase.

Chceš taky zhodnotit blog? Stačí se zapsat ZDE

Totálně zničená:D.

20. ledna 2013 v 19:09 | Oli |  day by day

Pro dnešek mám opět dost:D.
Byla jsem nakupovat, a věřte mi, nikdy jsem takové nervy při nakupování neměla. Jela jsem prvně na freeport, který jsem prošla úplně celý, a NIC! Nic se mi tam nelíbilo, nic mi nesedělo:D. Takže jsem čekala s mým klukem na autobus, a jeli jsme zpátky do Znojma. Ve Znojmě jsme zašli do New Yorkeru a do Takka. Až nakonec v Takku jsem si vybrala kalhoty a mikinu. Jsem za dnešek úplně zničená:D. Tolik věcí co jsem prozkoušela, tolik nadávek co jsem vypustila. Ale jsem na sebe pyšná, protože mi obvykle nikdy z nákupů nic nezbyde, tak mi zbyly dneska 200:D Dobré ne?

Jinak zítra opět ta stresující škola. "Strašně" se tam těším, protože hned v pondělí mám do půl 4, protože mám bohužel odpoledňák tělák:D. Jenže já na něj nejdu. Proč? Protože mě moje "úžasná" třídní přihlásila na olympiádu němčiny místo tělocviku:D. Jsem fakt nadšená no. Vůbec se mi tam nechce. Ale musím se pochlubit, minulej rok jsem byla i v okresním kole a vyhrála jsem 3.místo jak ze základních tak i středních škol:D. Ale nejsem nějakej šprt, jak to tak vypadá. Němčina mi jde sama od sebe. To je vlastně jedinej předmět, kterej mi jde:D.

A co vy? Jak se těšíte po víkendu do školy?:)

Hodnocení blogu - cermanka247.blog.cz

20. ledna 2013 v 17:49 | Oli |  reviewed blogs


1. Design Blogu - Já osobně preferuju takové ty lehké designy, kde jsou jen nějaké okraje a k tomu nějaké nápadité menu. Takže se mi tvůj design blogu líbí. Je to přehledné:), není nic, co by tam nepasovalo nebo neladilo.

2. Obsah Blogu - Tak píšeš si tam svůj deníček, což mě zaujalo, protože mám ráda blogy s deníčkem. Píšeš různá témata týdne, zajímáš se o módu a děláš videoodpovědi. Teda jak koukám, teprve si začala:).

3. Rozložení blogu - Menu není nějak přeplácané, a je dobře přehledné, takže se dá dobře orientovat. Máš tam i svou fotku, což je dobré, aby ostatní věděla jak vypadá blogerka.

4. Celkový dojem - Mám ráda blogy, takového stylu:). Nenašla jsem nic, co by se mi nelíbilo. Vše máš přehledné, design je jednoduchý a není zbytečně přeplácaný. Na tvém blogu jsem byla sice poprvé, ale určitě se vrátím znova:).

Chceš taky zhodnotit blog? Stačí se zapsat ZDE

Hodnocení blogu - mileyrcyrusweb.blog.cz

20. ledna 2013 v 17:29 | Oli |  reviewed blogs


1. Design blogu - Ten design je naprosto úžasný! A + je dělaný tebou, takže super. Všechno k sobě dokonale ladí, není nic co bych vytkla:).

2. Obsah blogu - Je jasné, že je to o Miley Cyrus. Různá videa, shooty, fotky a momentky. Prostě normální fanblog. Určitě, že když máš blog o Miley, tak že tam bude vše o ní, ale myslím, že by nebylo špatné sem tam napsat něco o sobě, protože není na škodu vědět, kdo se skrývá za tím vším:).

3. Rozložení blogu - Jak jsem nahoře, není nic co vytknout. Máš všechno přehledně a pěkně uspořádáno. Dá se v tom skvěle vyznat:).

4. Celkový dojem - Máš krásný blog. Už jsem na něm byla vícekrát:). Děláš pěknou grafiku(designy).

Chceš taky zhodnotit blog? Stačí se zapsat ZDE