články podle abecedy

články podle abecedy - B

27. ledna 2013 v 18:49 | Oli

Tak začátek mám za sebou. Psali jste v komentářích hlavně Ameriku, anorexii, alkohol a amnestii. Mě osobně nejvíce zaujala ta anorexie a tak jsem o ní napsala článek a celkem jsem se rozepsala, tak kdyby jste se chtěli kouknout, tak ZDE

A bude další takové "hlasování" , takže bych vás chtěla poprosit, aby jste mi sem do komentářů napsali nějaké téma, může to být kdokoliv, cokoliv ale musí začínat na písmeno B. Tak jsem zvědavá co vymyslíte a na co budu příště psát článek:D:)).

Článek podle abecedy - Anorexie

27. ledna 2013 v 15:09 | Oli


Všechno to začíná v hlavě.
Představte si nějakou holku s naprosto normální postavou. Ani moc tlustá ale ani nějak hubená. Chodí do školy. Nemá extra dobrý kolektiv, a jak to tak bývá, v každé třídě se najde "debil" co shazuje dívkám sebevědomí. Stačí malá narážka na vzhled. "Seš tlustá" a už ta holka o tom začne přemýšlet a začne mít z toho deprese. Ty narážky na její vzhled se začnou stupňovat, až nakonec se ta holka začne doopravdy vidět, že je tlustá. Bude chtít zhubnout. Neví žádné návody na diety, a na to, aby cvičila, je moc líná. Tak přestane jíst. A to doslova. Některé holky mají záchvat přejídaní a pak to vyzvracejí, ale tomu se říká bulimie a tomhle psát teď nebudu.
Ale vrať me se teď k té slečně. Podaří se ji zhubnout dejme tomu 3kila, a ona je doopravdy šťastná, že to zvládla. Ale pořád si říká "ale ještě bych mohla shodit tak 5kilo" a to se také stane. Ale ona si neuvědomí, že je to moc, že už je dosti hubená, ale ona si nedá říct. Je to jeden velký začarovaný kruh, z kterého vás dostane jen nějaký lékař. Ale ty holky si nechcou připustit, že mají anorexii.

články podle abecedy - A

26. ledna 2013 v 18:39 | Oli

Jelikož mě projekt "10 dní" nějak přestal bavit, a hlavně ty témata mě nebavili a kolikrát jsem k nim neměla co napsat, tak jsem se rozhodla, že začnu psát články podle abecedy. Zdá se mi to jako zajímavý nápad:). Dneska začínám od začátku, takže bych vás chtěla poprosit, aby jste mi do komentářů napsali nějaké téma, které by se vám líbilo a chtěli by jste slyšet na to i nějaký můj názor. Téma, které se v komentářích objeví víckrát a taky mě nějak zaujme, tak na no napíšu článek:).

Může to být cokoliv, kdokoliv - ale jen to musí začínat na písmeno A.
 
 

Reklama